Creo Lab je kľúčom, ktorý otvára bránu do troch rozmanitých svetov. V jednom okamihu sa môžeš pohybovať v kreatívnej zóne, kde tvoja predstavivosť nepozná hranice a kde svoje nápady premieňaš na skutočnosť. Potom sa bez námahy premiestniš do multimediálneho rajónu a zažiješ nekonečne zábavné dobrodružstvá. A keď sa potrebuješ hlboko zamýšľať, naša adaptabilná študovňa je práve tým miestom, kde si môžeš vytvoriť priestor presne podľa svojich potrieb a predstáv.

 

          MULTIMEDIÁLNA ZÓNA
 • Herná konzola (PlayStation 5)
 • Televízna obrazovka
 • Herné kreslá
 • Gauč
creo lab creolab kreativny priestor creative

         KREATÍVNY PRIESTOR

 • 3D tlač
 • Laserová gravírovačka
 • Hand Lab
 • Počítač

          ADAPTABILNÁ ŠTUDOVŇA

 • Projektor
 • Magnetická popisovacia tabuľa
 • Prispôsobiteľný priestor

Ak chceš využívať zariadenia a služby dostupné v Creo Labe, musíš mať platnú registráciu v Univerzitnej knižnici UNIZA.

 1. Fair Play: Používatelia hernej konzoly PS5 v Univerzitnej knižnici UNIZA sú povinní dodržiavať všetky autorské práva a licencie. Je zakázané inštalovať, používať alebo distribuovať nelegálne hry, kopírovať alebo vytvárať neautorizované kópie hier a používať nelegálne disky alebo iný nelegálny softvér.
 2. Rešpektujte sa: CREO LAB sa nachádza v prostredí Univerzitnej knižnice, a preto je povinnosťou používateľov zachovávať slušné správanie a udržiavať ticho. Všetky aktivity, ktoré vykonávate v miestnosti by nemali rušiť ostatných návštevníkov knižnice. Každý používateľ je zodpovedný za udržiavanie pokojného a príjemného prostredia pre všetkých.
 3. Majetok knižnice: Všetky predmety v CREO LABE sú majetkom knižnice, a preto ich pri odchode prosím vráťte na ich pôvodné miesto.
 4. Šetrné správanie: So všetkými predmetmi v CREO LABE narábajte opatrne, aby ich mohli využívať aj ďalší. Je zakázané poškodzovať, či modifikovať zariadenia nachádzajúce sa v CREO LABE. Ak sa vyskytne akýkoľvek problém alebo poškodenie, používatelia musia okamžite informovať zamestnanca knižnice.
 5. Bezpečnosť: Dodržujte bezpečnosť pri manipulovaní s predmetmi v CREO LABE. Pri akýchkoľvek pochybnostiach, požiadajte o asistenciu pracovníka knižnice.
 6. Predmety študovne: Predmety zapožičané zo všeobecnej študovne vráťte pri odchode z CREO LABU zamestnancovi, ktorý sa práve v študovni nachádza.
 7. Súhlas so záznamom a jeho marketingovým využitím: Používatelia Creo Labu v Univerzitnej knižnici súhlasia s možnosťou byť odfotení alebo zachytení na kameru v rámci miestnosti. Tieto záznamy môžu byť použité na marketingové účely, vrátane zverejnenia fotografií na sociálnych sieťach, webových stránkach a v tlačených materiáloch Univerzitnej knižnice UNIZA. Používatelia by mali mať na pamäti, že tieto záznamy budú použité s ohľadom na ochranu súkromia a zákonom stanovených práv.

Tieto pravidlá sú zavedené s cieľom zabezpečiť bezproblémové a spravodlivé využívanie priestorov Creo Labu. Používatelia sú povinní ich rešpektovať a dodržiavať. Pravidlá môžu byť kedykoľvek upravené s cieľom zabezpečiť čo najefektívnejšie a najbezpečnejšie využívanie priestorov.