Pošlite nám súbor na vytlačenie a vyhnete sa čakaniu v rade!

Univerzitná knižnica Žilinskej univerzity vám ponúka možnosť objednať si naše reprografické služby online.

Nemusíte v knižnici čakať, kým vám vytlačíme dokument, zviažeme prácu, alebo napríklad zalaminujeme stránku. Jediné čo musíte spraviť je vyplniť formulár, vybrať požadované služby a nahrať súbor, ktorého tlačenú kópiu si prajete vyhotoviť. My vašu požiadavku spracujeme a e-mailom vás budeme informovať o procese.

Infografiku k tomu, ako e-copy funguje nájdete na nižšie na tejto stránke.

 • Priemerný čas vybavenia vašej objednávky je do jednej hodiny.
 • Objednávky vybavujeme v pracovný deň od 8mej hodiny ráno.
 • Po 16tej hodine a mimo otváracích hodín UK, Vašu objednávku vybavíme v nasledujúci pracovný deň.

Reprografické služby sa v zmysle zákona č. 618/2003Z. z. (autorský zákon) v znení neskorších predpisov poskytujú len pre vedecké a študijné potreby používateľov z dokumentov nachádzajúcich sa vo fonde UK UNIZA, prípadne z dokumentov zapožičaných prostredníctvom MVS a MMVS. Kópie celých dokumentov a noriem sa zásadne nezhotovujú.

Pripomíname študentom, že objednávky si môžete vyzdvihnúť až po potvrdzujúcom e-maily. 

 

  Vaše pracovisko/fakulta

  Akú reprografickú službu si prajete? (vyberte zo zoznamu )

  (napr. pri tlači farebnej A4 zaškrtávame polia: formát A4 a farebná tlač)


  Chcete len niektoré strany z dokumentu? Máte iné, vyššie nešpecifikované požiadavky? Napíšte poznámku k objednávke.

  Nahraj súbor

  Nahrávajte súbory do 20MB. Služba e-copy podporuje nasledovné formáty: .gif, .jpg, .png, .tif, .bmp, .pdf, .doc, .docx, .ppt, .pptx, .rar a .zip. Pre textové súbory preferujeme formát .PDF, aby sa nenarušila štruktúra dokumentu. Pri obrázkových súboroch sa presvedčte, že sú v dostatočnej veľkosti / rozlíšení.

  Osobné údaje (povinné)

  Súhlas so službou (povinné)

  Vážení používatelia, po kliknutí na ODOŠLI sa objaví koliečko, ktoré sa neustále točí a neprestane sa točiť. Neznamená to však, že Vaša objednávka neprešla. S najväčšou pravdepodobnosťou bola odoslaná. Je to len technický problém, ktorý je v stave riešenia.

  Ak sa vám nepodarí odoslať súbor cez formulár, môžete nám ho poslať priamo na: bozena.mikulikova@uniza.sk . V predmete uveďte “POŽIADAVKA NA TLAČ” a nezabudnite do textu napísať svoje požiadavky na tlač a priložiť prílohu.