V uplynulých týždňoch sme Vám na našich sociálnych sieťach predstavovali knižné novinky. A keďže sa už leto začalo, rozhodli sme sa, že si ich vychutnáme niekde pod slnečnou oblohou. U nás v knižnici sme sa však nevedeli zhodnúť, ktoré miesto na letné čítanie je to najlepšie. Pomôžte nám ho vybrať a vyhrajte vecné ceny od Univerzitnej knižnice UNIZA.

Každý utorok a štvrtok počas letných mesiacov, Vám budeme v novej rubrike predstavovať vybrané lokality Žiliny a okolia, kde naši knihovníci radi relaxujú pri knihe a Vy svojím hlasovaním rozhodnete, ktoré z nich sa stane to najobľúbenejšie miesto na čítanie pod letnou oblohou.

Vyhodnotenie rubriky bude 31.08.2021, kedy sa dozvieme, ktorá z vybraných lokalít dostane najviac hlasov. Všetci hlasujúci víťazného príspevku, budú zaradení do žrebovania o ceny UK UNIZA, ktoré sú pripravené pre troch z vás.

Sledujte nás na našich sociálnych sieťach (Facebook, Instagram) a vyhrajte skvelé ceny!

Pravidlá hlasovania

• 1 LIKE = 1 HLAS
  • 1 KOMENTÁR = 1 HLAS
  • Používateľ môže hlasovať v rámci každého jedného príspevku na  Facebooku a aj na INSTAGRAME
  • Maximálny možný počet hlasov od používateľa na jednu lokalitu sú 4 hlasy (2 FB + 2 IG)
  • Víťazná lokalita sa určí na základe sčítaných hlasov z príspevkov na FB a IG
  • Všetci hlasujúci víťaznej lokality budú zaradení do losovania o vecné ceny

Žrebovanie výhercov bude prebiehať 31.08.2021 na našich sociálnych sieťach. Tak nezabudni sledovať, pretože hráme o skvelé ceny!

Vybrané lokality

Kampus Žilinskej univerzity v Žiline