TRIAL PRÍSTUP K ASME DIGITAL COLLECTION

Univerzitná knižnica Žilinskej univerzity v Žiline zabezpečila do 25. apríla skúšobný prístup k digitálnej kolekcii American Society of Mechanical Engineers. Tá zahŕňa okrem ASME aj kolekciu ASTM, AWS a BEP publikácií. Skúšobný prístup sa týka iba vybraného obsahu.

OBSAH JE PRÍSTUPNÝ DO 25. apríla 2024

ASME (The American Society of Mechanical Engineers) – obsah sa zameriava na teoretické a praktické multidisciplinárne inžinierstvo na celom svete

ASTM (The American Society of Testing and Materials) – obsah pokrýva výskum k všetkým aspektom inžinierstva

AWS (American Welding Society) – obsah pokrýva problematiku zvárania

BEP (Business Expert Press) – obsah pokrýva problémy a stratégie spojené s podnikaním

Po kliknutí na odkaz si ďalej budete môcť filtrovať v ľavej časti obrazovky publikácie podľa vašich požiadaviek. K dispozícii sú filtre ako formát (napr. článok v časopise, e-book, …), vydavateľ (ASTM, BEP), či napríklad aj téma (Big Data, Informačné systémy, …).

Prístup je zabezpečený pre IP adresy Žilinskej univerzity v Žiline. Pre prístup mimo univerzitu využite VPN